NutriBioHealth

NutriBioHealth to rewolucyjna formuła oparta na fermentowanej śrucie rzepakowej i otrębach jęczmiennych, wzbogacona o pro-, pre- i postbiotyki. Optymalnie zbilansowane składniki sprzyjają poprawie współczynnika konwersji paszy (Feed Conversion Ratio). Dodatkowo preparat zwiększa dostępność składników odżywczych i składników mineralnych z mieszanek paszowych dzięki obecności enzymów, takich jak fitazy.

Wpływ probiotycznych bakterii B. subtilis skutecznie zmniejsza liczbę biegunek, redukując śmiertelność wśród kur, zaś beta-glukany z otrębów jęczmiennych wspierają układ odpornościowy drobiu, aktywując makrofagi  i stymulując je do walki z patogenami. Zawarty w NutriBioHealth prebiotyk – lewan  wspiera równowagę mikrobiologiczną, natomiast postbiotyk- biosurfaktyna, wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwzapalne i przeciwnowotworowe.

Co ważne, NutriBioHealth przyczynia się także do redukcji ilości pierwiastków biogennych (N i P) oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy uwalniane do środowiska.

Zapraszamy do współpracy